Poniedziałek, 10 grudnia 2018 roku
Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
Nawigacja: Strona główna Nowości książkowe Jan Moran "Zapach wspomnień"
Jan Moran "Zapach wspomnień" PDF
Książki
poniedziałek, 10 września 2018 13:26
ZapachHistoria wielkiej miłości i pasji, których nie zniszczyła nawet wojna.
Kiedy w 1939 znana francuska perfumiarka Danielle wchodzi na pokład luksusowego liniowca, który płynie do Europy, nie wie jeszcze, że ta podróż odmieni jej życie na zawsze. Na pokładzie statku ona i je mąż dowiadują się o wybuchu wojny, która rozdziela ich z synem będącym pod opieką babci w Polsce.
Kolejne miesiące i lata stają się dla Danielle najtrudniejszymi chwilami w jej życiu. Kobieta stara się rozpaczliwie odnaleźć zagubioną rodzinę. W końcu podejmuje trudną decyzję i wyjeżdża do Ameryki.
Danielle nie zamierza się jednak poddawać i chce wykorzystać swój wspaniały dar w Los Angeles. Dzięki determinacji i pasji wkrótce odnosi sukces jako kreatorka perfum oraz dostaje przepustkę do hollywoodzkich elit.
Mistrzowski romans, którego strony przewracają się same!

<<  Grudnia 2018  >>