Poniedziałek, 21 maja 2018 roku
Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
Nawigacja: Strona główna Kalendarium Szczagóły - Spotkanie organizacyjne dotyczące szkolenia „O FINANSACH….W BIBLIOTECE”

Zdarzenie

Tytuł:
Spotkanie organizacyjne dotyczące szkolenia „O FINANSACH….W BIBLIOTECE”
Kiedy:
09.05.2018
Gdzie:
Miejska Biblioteka Publiczna - Bartoszyce
Kategoria:
Miejska Biblioteka Publiczna w Bartoszycach

„O FINANSACH….W BIBLIOTECE”

Miejska Biblioteka Publiczna w Bartoszycach zaprasza osoby powyżej 50. roku życia na szkolenie, podczas którego uczestnicy dowiedzą się między innymi jak zarządzać domowymi finansami i racjonalnie planować wydatki, bezpiecznie robić zakupy przez Internet, założyć i posługiwać się bankowym e-kontem, zdobędą również nowe umiejętności związane z korzystaniem z komputerów i Internetu.

Zapisy trwają do 9 maja 2018 r., w tym dniu o godz. 12:00 odbędzie się spotkanie organizacyjne.

Liczba miejsc ograniczona.

Po więcej informacji zapraszamy do nas.

PLAKAT-OGOLNY-O-FIN-internet

Venue: