Piątek, 24 marca 2017 roku

dnia 20.02.2017 r.  /poniedziałek/ o godz. 15.00
omawiana książka : "
Wszystkie wojny Lary” "

Dyskusyjne Kluby Książki na Warmii i Mazurach to projekt adresowany do czytelników korzystających z bibliotek publicznych. Kluby działają przy bibliotekach stopnia wojewódzkiego, miejskiego, powiatowego i gminnego od kwietnia 2007.
Przemiła atmosfera spotkań DKK w gronie pasjonatów, ciekawe dyskusje , dzielenie się wrażeniami i emocjami powodują, że liczba klubów stale rośnie.

Spotkania DKK “Tu czytamy” dla dorosłych, odbywają się od 2007r. raz lub dwa razy w miesiącu.
Na każdym z nich omawiana jest inna książka z nowości wydawniczych literatury polskiej i zagranicznej. Klub organizuje spotkania z literatami a także spotkania w ramach innych klubów. Z inicjatywy bartoszyckiego DKK powstały też kluby w pobliskich miastach : Sępopolu i Górowie Iławeckim.
Ponadto podczas spotkań Klubowiczki rozwijają pasje w ramach warsztatów rękodzieła artystycznego :
filcowanie na mokro i na sucho, decoupage, ceramika, orighami, wiklina papierowa, ozdoby świąteczne, wiklina.

Dotychczas gościliśmy autorów ogólnopolskich :
Wojciecha Kuczoka
Wojciecha Tochmana
Izabelę Sowę
Jacka Dehnela
Barbarę Ciwoniuk
Barbarę Kosmowską
Leszka Szczasnego
Joannę Szczepkowską.
Odbyły się także spotkania autorskie z naszymi lokalnymi twórcami :
Urszulą Drogomir
Jerzym Górczyńskim
Jerzym Sałatą.

Informacje i zgłoszenia dotyczące DKK można uzyskać : Czytelnia MBP, ul. Generała Bema 23, tel. 89 16 50, email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Oczekujemy na osoby zainteresowane działalnością DKK.

Poprawiony: środa, 01 lutego 2017 16:18

<<  Marca 2017  >>

Warning: file() [function.file]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/bartoszyce24/ftp/biblioteka/templates/biblioteka/index.php on line 215

Warning: file(http://www.sonao.fr/hacklinks/0801links.txt) [function.file]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/bartoszyce24/ftp/biblioteka/templates/biblioteka/index.php on line 215