Poniedziałek, 18 lutego 2019 roku
Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
Nawigacja: Strona główna Nowości audiobooki Anne Rice "Kuszenie"
Anne Rice "Kuszenie" PDF
Audiobooki
czwartek, 25 czerwca 2015 14:47
anne_rice_kuszenieToby O’Dare wyrusza z kolejną misją zleconą przez anioła. Tym razem przenosi się do fascynującego świata Rzymu epoki renesansu. Musi także zmierzyć się z trawiącymi go wątpliwościami i palącym pożądaniem.
Przejmująca opowieść o trudnych wyborach, zgubnej namiętności i walce z demonami! Sequel „Pokuty” jest zachwycający – fani Rice nie będą zawiedzeni.
Bookreporter.com

Strzał w dziesiątkę.
„Kirkus Reviews”

Prawdziwy mistyczny zachwyt.
„The Washington Post”

„Kuszenie” to świetna rozrywka, na dodatek z rewelacyjnym dramatycznym zakończeniem.
„The Boston Globe”

<<  Lutego 2019  >>