Sobota, 17 listopada 2018 roku
Nawigacja: Strona główna Archiwum
Obchody Dnia Pluszowego Misia w filii nr 1. PDF
wtorek, 13 grudnia 2011 16:25
Obchody Dnia Pluszowego Misia w filii nr 1.
Strona 2
Wszystkie strony
W filii nr 1 odbyły się uroczyste obchody Dnia Pluszowego Misia w którym wzięły udział cztery zaprzyjaźnione z biblioteką grupy dzieci z Integracyjnego Przedszkola Publicznego nr 4: Żabki, Zajączki, Domisie i Gumisie. Podczas spotkania dzieci po raz kolejny miały okazję spotkać misia Teddy'ego, praprawnuka pierwszego pluszowego niedźwiadka, któy opowiedział im historię narodzin swego przoedka oraz przybliżył ideę świeta najpopularniejszej dziecięcej zabawki.  Po zapoznaniu się z niezwykle barwną opowieścią misia, dzieci wzięły udział w konkursie sprawdzajacym ich wiedzę na temat bohaterów swoich ulubionych opowieści, zbudowały dużą postać Kubusia Puchatka, wysłuchały bajki "Kubuś Puchatek i miodowe drzewo" oraz brały udział w zaabwach ruchowych. Po oficjalnej części spotkania przyszedł czas na chwilę zabawy: rozdawanie upominków książkowych, słodyczy, robienie zdjęć z Teddy'm, oglądanie ksiązeczek opowiadajacych o przygodach misiów.

Poprawiony: czwartek, 15 grudnia 2011 11:15

<<  Listopada 2018  >>