Poniedziałek, 18 marca 2019 roku
Nawigacja: Strona główna Archiwum
MIKOŁAJKOWE CZYTANIE W BIBLIOTECE PDF
środa, 14 grudnia 2011 14:40

7 grudnia br. w Przedszkolu Publicznym nr 9, podsumowano V edycję „Mikołajkowego czytania”, którego organizatorem jest Oddział dla Dzieci

i Młodzieży, a patronat objął Starosta Powiatu Bartoszyckiego Pan Wojciech Prorocki, który jest fundatorem nagród. Celem akcji czytelniczej jest zachęcenie rodziców i wychowawców do codziennego 20 minutowego głośnego czytania dzieciom, wdrażanie do kontaktu z książką już od najmłodszych lat.

Na spotkanie przybył Mikołaj z pełnym workiem prezentów, którymi obdarował dzieci aktywnie czytające  w bibliotece.  Uroczystość uświetniła część artystyczna, dzieci przedstawiały scenki teatralne, śpiewały piosenki, mówiły wierszyki. Odbyła się również wspólna zabawa z Mikołajem.

Na zakończenie uroczystości Mikołaj obiecał, że spotka się z dziećmi za rok, życzył również dzieciom by rodzice mieli dużo czasu na wspólne czytanie.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania dla osób, które przyczyniły się do zorganizowania uroczystości.  Pani dyrektor Irenie Czarneckiej

i pracownikom  Przedszkola Publicznego nr 9.

Panu Piotrowi Petrykowskiemu radnemu Rady Miasta Bartoszyce za ufundowanie słodyczy dzieciom poprowadzenie uroczystości. Panu dyrektorowi ZAO Zdzisławowi Żytko za wspieranie naszych działań

w rozwijaniu czytelnictwa wśród dzieci najmłodszych i wspólną zabawę.

Rodzicom i dzieciom, którzy po raz kolejny nas nie zawiedli i przybyli ze swoimi pociechami. Paniom dyrektorkom z przedszkoli sąsiednich za udział we wspólnym  przedsięwzięciu.

Na koniec gratulujemy wszystkim  dzieciom, które odebrały nagrody książkowe za aktywne czytelnictwo w bibliotece.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia

Poprawiony: czwartek, 19 stycznia 2012 08:38

<<  Marca 2019  >>