Sobota, 17 listopada 2018 roku
Nawigacja: Strona główna Archiwum
Obchody Dnia Pluszowego Misia PDF
poniedziałek, 28 listopada 2011 00:00

W Oddziale dla Dzieci i Młodzieży MBP w Bartoszycach dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Stokrotka”22 23 listopada uczciły Dzień Pluszowego Misia. Po zapoznaniu przedszkolaków z historią powstania pierwszej pluszowej maskotki oraz innych popularnych misiów zabawa zaczęła się na dobre. „Smerfy” udawały małe niedźwiadki witając się noskami, a leżąc na plecach huśtały swoje misie, nosiły je na plecach chodząc "na czterech łapach". Śmiechu było przy tym co niemiara. Tańczyły też w rytm piosenki "Jadą, jadą misie". Panie z Bartoszyckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku,  Krystyna Końska oraz Barbara Młodkowska wspaniale wcieliły się w role pluszowych maskotek. Czytały wiersze o misiach oraz  zachęcały milusińskich do opowiadania o swoich przytulankach. Na koniec wszyscy otrzymali co nieco od Kubusia Puchatka – słodkie miodowe pierniczki. Następne obchody Dnia Pluszowego Misia już za rok.

Poprawiony: sobota, 03 grudnia 2011 09:45

<<  Listopada 2018  >>