Sobota, 17 listopada 2018 roku
Nawigacja: Strona główna Archiwum
wieczór poezji Mieczysławy Marianny Narkowicz PDF
czwartek, 24 listopada 2011 13:34

Dnia 22.listopada b.r. w Czytelni MBP przy ul. Bema 23 odbył wieczór poezji Mieczysławy  Marianny  Narkowicz

Poetka jest bartoszyczanką, wiersze zaczęła pisać dosyć późno.
Dotychczas wydała 4 tomiki poezji : „ Bicie serca”, „Perły nadziei”, „Miłość miłości” i ostatni „Iskierka”. Wiersze autorki są bardzo różnorodne tematycznie, można w nich znaleźć nutkę nostalgii, humoru, opisy miasta rodzinnego. Mieszkając w Warszawie poetka współpracowała ze środowiskiem aktorsko - satyrycznym stolicy min. z Janem Pietrzakiem.
Na spotkaniu zaprezentowano utwory z ostatniego tomiku poezji "Iskierka" ale także najnowsze, dotychczas nie opublikowane.Wiersze Pani Narkowicz deklamowały Panie z sekcji teatralnej BUTW przygotowane przez Panią Krystynę Końską. Pokaz multimedialny, będacy idealnym tłem do prezentowania poezji autorki przygotował Pan Janusz Gajdowski.

Poprawiony: wtorek, 29 listopada 2011 16:21

<<  Listopada 2018  >>