Sobota, 17 listopada 2018 roku

Wakacje w Bibliotece

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Ogrodowej 1A

zaprasza

codziennie od poniedziałku do piątku

w godzinach od 9.00 – 16.00,  środa 10.00 - 15.00

Zajęcia komputerowe

Internet, gry oraz programy edukacyjne na płytach CD

Poniedziałek  godz. 11-13

Zajęcia stolikowe /szachy, warcaby, puzzle, domino oraz inne ciekawe  gry  planszowe/

Wtorek   godz.  11-13

Zajęcia literackie  pt „W krainie bajek” /malowanie i kolorowanie postaci bajkowych, rozwiązywanie łamigłówek, quizów, testów.

W każdy czwartek w miesiącu lipcu w  godz. 11-13

Zapraszamy  do uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez  autorkę „Czarodziejskiego lasu”  Teresę Bratek w programie obok czytania, piosenki,  zabawy, taniec, rysowanie.

Ponadto

Ogłaszamy konkurs plastyczny i literacki

pt. „Moje wakacje ”

Regulamin konkursu literackiego dla dzieci starszych  i młodzieży

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów, do spisania wierszem, prozą, w formie komiksu lub dziennika swoich wakacyjnych wspomnień. Autorzy najciekawszych prac otrzymają nagrody. Uczestnicy mogą zgłosić na konkurs do 5 wierszy lub utwór pisany prozą do dwóch stron formatu A4. Podpisane prace /imię i nazwisko, wiek, adres, nr telefonu lub e-mail / należy składać do końca wakacji. Laureatów poznamy w połowie września.

Regulamin konkursu plastycznego dla dzieci młodszych

Dzieci mogą wyrazić  swoje myśli w formie rysunków, wykorzystując swoją kreatywność, oryginalność i radość z odkrywania otaczającego je świata.Wobec tego chcielibyśmy dać dzieciom możliwość wyrażenia siebie i swoich uczuć na temat wyjątkowego okresu, jakim są wakacje i związane z nimi podróże. Każde dziecko biorące udział w konkursie może zgłosić jedną własnoręcznie przygotowaną  pracę.

technika: dowolna, odręczna

- materiały: dowolne (ołówek , farby , kredki itp.)

- rozmiar: A4, A3

Podpisane prace /imię i nazwisko, wiek, adres, nr telefonu lub e-mail/

należy składać do końca wakacji. Laureatów poznamy w połowie września.

Na uczestników czekają nagrody niespodzianki

Zapraszamy rodziców, dziadków, opiekunów z dziećmi do wspólnego spędzenia wolnego czasu w bibliotece, proponujemy bogaty zestaw literatury

z serii gry i zabawy dla dzieci.

Poprawiony: poniedziałek, 04 lipca 2011 13:34

<<  Listopada 2018  >>