Środa, 23 stycznia 2019 roku
Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Nawigacja: Strona główna Archiwum
"Wszyscy kochamy wakacje"- spotkanie z najmłodszymi czytelnikami filii nr 1. PDF
niedziela, 19 czerwca 2011 21:47
Grupa Krasnali z Przedszkola Integracyjnego nr 4 uwielbia zabawy we wspólnym gronie, jednak z utęsknieniem oczekuje nadejścia upragnionych wakacji, dlatego ostatnie w tym roku szkolnym "Spotkanie z ksiązką" dotyczyło spędzania czasu wolnego. Dzieci najpierw wysłuchały kilku opowieści na temat niezwykłych wakacyjnych  przygód ich ulubionych bohaterów książkowych, potem opowiadały o tym, jak spędzą nadchodzące lato. Ich barwne opowieści stały się motywem przewodnim kartki wakacyjnej, której wykonanie sprawiło przedszkolakom wiele radości. Spotkanie zwieńczyło przypomnienie dzieciom, że wakacje to świetny czas na pochłanianie książek. Przypominać mają im o tym zakładki propagujące akcję głośnego czytania, które otrzymał każdy Krasnal.

Poprawiony: poniedziałek, 20 czerwca 2011 09:13

<<  Stycznia 2019  >>