Sobota, 17 listopada 2018 roku
Imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii
Nawigacja: Strona główna Archiwum
"Jestem bezpieczny na drodze"- spotkanie z najmłodszymi czytelnikami filii nr 1. PDF
niedziela, 19 czerwca 2011 21:37
O tym, jak nalezy dbać o własne bezpieczeństwo na drodze, wie każdy wychowanek Przedszkola Integracyjnego nr 4. Ogromną wiedzę na ten temat zdobyła grupa Krasnali, która zaprosiła panią pracującą w filii nr 1 na spotkanie ph. "Jestem bezpieczny na drodze". W jego ramach dzieci wysłuchały opowieści o tym, jak pieszy powinien poruszać się po jezdni, zobaczyły, jak wygląda przejście dla pieszych, poznały najważniejsze znaki drogowe i sygnalizację świetlną. Zdobyta wiedza przydała się im w zainscenizowanych zabawach. Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem najpierw wskazywały obrazki ilustrujące prawidłowe zachowania na drodze, potem pokazywały, jak należy przechodzić przez jezdnię. to było bardzo udane spotkanie, które z pewnością pozostanie w pamięci Krasnali na bardzo długo.

Poprawiony: poniedziałek, 20 czerwca 2011 09:07

<<  Listopada 2018  >>