Niedziela, 1 maja 2016 roku
Urodziny Kubusia Puchatka PDF
┼Ťroda, 24 pa┼║dziernika 2012 13:47

586 urodziny Kubusia Puchatka

Dnia 19 października Oddział dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Ogrodowej 1A ,zorganizowała imprezę z okazji 86 urodzin Kubusia Puchatka.

Dzieci z Przedszkola nr 9 z grup "Zaj─ůczki"i "┼╗abki" wys┼éucha┼éy opowiadania pt. ,,Dzie┼ä przyja┼║niÔÇŁ, a nast─Öpnie poznawa┼éy przyjaci├│┼é ze Stumilowego Lasu.

Spotkaniu towarzyszy┼éy gry, konkursy i zabawy. Du┼╝o rado┼Ťci sprawi┼éo dzieciom dekorowanie tortu dla Kubusia Puchatka.

Obowi─ůzkowym punktem uroczysto┼Ťci by┼éy p┼éon─ůce ┼Ťwieczki, kt├│re trzeba by┼éo zdmuchn─ů─ç, a p├│┼║niej sk┼éadano ┼╝yczenia z okazji urodzin ukochanemu Kubusiowi.

I tak zako┼äczy┼éy si─Ö kolejne urodziny kochanego misia, kt├│ry mimo s─Ödziwego wieku wci─ů┼╝ bawi, dzieci i wzrusza.

Na pożegnanie przedszkolaki zostały obdarowane słodkim upominkiem od Kubusia Puchatka.

Kliknij w obrazek aby go otworzy─ç

Poprawiony: ┼Ťroda, 07 listopada 2012 14:20

<<  Maja 2016  >>