Wtorek, 25 listopada 2014 roku
Urodziny Kubusia Puchatka PDF
środa, 24 października 2012 13:47

586 urodziny Kubusia Puchatka

Dnia 19 października Oddział dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Ogrodowej 1A ,zorganizowała imprezę z okazji 86 urodzin Kubusia Puchatka.

Dzieci z Przedszkola nr 9 z grup "Zajączki"i "Żabki" wysłuchały opowiadania pt. ,,Dzień przyjaźni”, a następnie poznawały przyjaciół ze Stumilowego Lasu.

Spotkaniu towarzyszyły gry, konkursy i zabawy. Dużo radości sprawiło dzieciom dekorowanie tortu dla Kubusia Puchatka.

Obowiązkowym punktem uroczystości były płonące świeczki, które trzeba było zdmuchnąć, a później składano życzenia z okazji urodzin ukochanemu Kubusiowi.

I tak zakończyły się kolejne urodziny kochanego misia, który mimo sędziwego wieku wciąż bawi, dzieci i wzrusza.

Na pożegnanie przedszkolaki zostały obdarowane słodkim upominkiem od Kubusia Puchatka.

Poprawiony: środa, 07 listopada 2012 14:20

<<  Listopada 2014  >>