Poniedziałek, 18 lutego 2019 roku
Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
Nawigacja: Strona główna Dzień Babci i Dziadka w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży
Dzień Babci i Dziadka w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży PDF
sobota, 19 stycznia 2019 13:56
4618 stycznia w 2019 r. w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Ogrodowej 1a świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji przedszkolaki z zaprzyjaźnionej z biblioteką "Dziewiątki" spotkały się z Babciami i Dziadkami naszych młodych czytelników, m.in. ze słuchaczami Bartoszyckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Dzieci z grupy "Biedronki" przedstawiły bogaty program artystyczny, na który składały się wiersze, piosenki i tańce.
Brawom i wzruszeniom nie było końca, a obecni na uroczystości szacowni goście także pokazali, że potrafią się bawić, śpiewać, tańczyć, a nawet grać na gitarze. Za co im gorąco dziękujemy.
Za przygotowanie dzieci serdeczne podziękowania kierujemy do Pań Joanny Łach oraz Iwony Bulejak, nauczycielek z Przedszkola Publicznego nr 9 w Bartoszycach.
Piekarni "Złoty Róg" z Dobrego Miasta za ufundowanie ciast na poczęstunek, a Panu Adamowi Ołdakowskiemu Posłowi na Sejm RP za zakup słodyczy. Oto Fotorelacja:

Poprawiony: wtorek, 22 stycznia 2019 11:05

<<  Lutego 2019  >>