Poniedziałek, 18 marca 2019 roku
Nawigacja: Strona główna Łapki w papki w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży
Łapki w papki w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży PDF
środa, 09 stycznia 2019 13:22

Mamo, nie siedź w domu! Zrób sobie przerwę od codziennych obowiązków. Zabierz dziecko i wyjdź na spotkanie z innymi mamami. Dzieci będą miały okazję pobawić się ze sobą, a mamy poplotkować ;)

W sobotę 5.01.2019 r. w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży MBP przy ul. Ogrodowej 1a miało miejsce kolejne integracyjne spotkanie mam i dzieci „Łapki w papki „ orgaznizowane przez @Chusty Bartoszyce i okolice. Podczas spotkania mamy tworzyły tablice manipulacyjne z zakrętek po napojach dla swoich pociech. Dzieci chętnie bawiły się przygotowanymi dla nich zabawkami ćwicząc ruchy precyzyjne, spostrzegawczość i koncentrację. Podczas spotkania dzieci miały do dyspozycji woreczki sensoryczne, puszki szmerowe oraz balony dotykowe. Wszystkie te zabawki pomagają dzieciom poznawać świat różnymi zmysłami. Dodatkowo stworzony został kącik literacki z książkami dla najmłodszych i ich rodziców. Podczas spotkania była możliwość przymierzenia chust tkanych i nosideł ergonomicznych. Mamy wraz z dziećmi zwiedzały bibliotekę, poznając jej zasoby. Maluchy chętnie korzystały z dostępnych atrakcji (nie tylko książkowych), część z mam zapisała swoje maleństwa do biblioteki i wypożyczyła pierwsze książeczki. Zabierz ze sobą (w miarę możliwości) obuwie na zmianę, ubrania na zmianę dla malucha.

Jeżeli masz jakieś pytania napisz!

Podczas spotkania jest możliwość przymierzenia chust i nosideł. Zajęcia nie mają charakteru warsztatowego!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 12.01.2019 r. w godzinach 11.00-13.00.

Poprawiony: poniedziałek, 14 stycznia 2019 15:56

<<  Marca 2019  >>