Poniedziałek, 18 lutego 2019 roku
Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
Nawigacja: Strona główna Wystawa pt. „Trochę kultury… z lektury!”
Wystawa pt. „Trochę kultury… z lektury!” PDF
sobota, 17 listopada 2018 10:53
tajemniczy_ogrodZapraszamy do obejrzenia w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Ogrodowej 1a wystawy pt. „Trochę kultury… z lektury!” przygotowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Morągu w ramach programu „Wędrowna Akademia Kultury”. Wystawa składa się z 12 wielkoformatowych niezwykłych zdjęć, które przedstawiają młodego czytelnika, do tego stopnia zaczytanego w książce, że przenosi się on do świata literackiego, lub elementy z książki przechodzą do rzeczywistości. Zdjęcia pokazują jak działa wyobraźnia podczas czytania. Dodatkowo wystawie towarzyszy fotograficzna relacja z jej powstania.

<<  Lutego 2019  >>
181920212224