Poniedziałek, 21 maja 2018 roku
Nawigacja: Strona główna Wernisaż wystawy
Wernisaż wystawy PDF
środa, 07 marca 2018 08:31

23 lutego 2017 roku w Czytelni MBP odbył się wernisaż fotografii ze zbiorów Cyfrowego Archiwum Tradycji Lokalnej "Moje... Twoje... Nasze... Bartoszyce. Pionierzy miasta w zbiorach CATL".

To właśnie pierwsi mieszkańcy miejscowości włączonej w granice Państwa Polskiego w 1945 roku, zostali bohaterami wystawy. W trakcie spotkania wyświetlono niewielki wycinek fotografii udostępnionych przez Pionierów oraz ich rodziny. Prezentację zdjęć uświetnił występ Chóru oraz recytacja wierszy przez panie z Bartoszyckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Na zakończenie uroczystości wręczono podziękowania za wzbogacenie zbiorów CATL oraz wkładwłożony w organizację ekspozycji.

Poprawiony: środa, 07 marca 2018 09:22

<<  Maja 2018  >>