Czwartek, 18 października 2018 roku
Nawigacja: Strona główna W świątecznej atmosferze
W świątecznej atmosferze PDF
środa, 20 grudnia 2017 11:11

9Zbliżające się święta Bożego Narodzenia przyczyniły się do zorganizowania 18 grudnia 2017 roku spotkania pracownika Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bartoszycach, zajmującego się historią naszego miasta z Grupą "Biedronki" z Przedszkola Integracyjnego.

Dzieci poznały postać bartoszyckiej poetki i pisarki, autorki "Siedmiu Bartoszyckich legend" pani Teresy Bratek oraz wysłuchały świątecznej bajki jej autorstwa pt. "Człowiek, zwierzęta i choinka", która znajduje się w zbiorach Cyfrowego Archiwum Tradycji Lokalnej MBP w Bartoszycach.

Przedszkolaki po wysłuchaniu opowieści, wykorzystując swoje zdolności manualne wykonały piękne kartki świąteczne. Były kolędy, pastorałki i oczywiście słodka niespodzianka, która dodatkowo wprowadziła wszystkich w radosny świąteczny nastrój.

Poprawiony: środa, 20 grudnia 2017 11:35

<<  Października 2018  >>