Czwartek, 16 sierpnia 2018 roku

Zapraszamy do wzięcia udziału

w ogólnopolskiej akcji Spoko

Kinder Mlecznej Kanapki "Przerwa na wspólne czytanie"Śmiech

Kinder Mleczna Kanapka wspiera ideę wspólnego czytania dorosłych i dzieci. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.wspolneczytanie.pl

Czytanie to kochanie!

Czytanie rozwija język dziecka, jego wyobraźnię, uczy empatii, pozytywnych zachowań itp. Wspólne czytanie pogłębia bliską relację rodzica z dzieckiem, pozwala na spędzenie każdej wolnej chwili razem, na budowanie bliskości. Dziecko, czytając z rodzicami czuje się bezpieczne i kochane.

Biblioteki z największą liczbą głosów zostaną obdarowane zestawami książek i wygodnymi pufami.

Jak głosować?

• zarejestruj się TUTAJ:, następnie zaloguj, możesz też zagłosować bez rejestracji, logując się przez konto na FB
  • głosuj między 2 a 31 października br.
  • codziennie możesz oddać jeden głos

przerwa_na_wspolne_czytanie

Zdobądźmy razem książki