Wtorek, 21 listopada 2017 roku
Odwiedzin łącznie: 2098.
Cała Polska czyta dzieciom, Krawczyki też PDF
środa, 10 maja 2017 14:27
 16 10 maja 2017 r.  bibliotekarki z Oddziału dla Dzieci i Młodzieży MBP  odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Krawczykach  klasy 0-III na zaproszenie nauczycielek z tej szkoły  w ramach Ogólnopolskiej akcji "Cała Polska czyta dzieciom".

Panie bibliotekarki zaprezentowały dzieciom najbardziej lubiane przez najmłodszych serie książek. Uczniowie klas młodszych oprócz wspólnego omawiania i przeglądania przywiezionych przez bibliotekarki książek z przyjemnością wysłuchały czytanych przez bibliotekarkę bajeczek. Nie zabrakło także zabaw ruchowych oraz poszukiwania wiosny. Chociaż w tym dniu padał śnieg i za oknem zrobiło się bardzo zimowo to spotkanie upłynęło w miłej i ciepłej atmosferze ze śpiewem i piosenką w wykonaniu dzieci z tej szkoły.  Na zakończenie tego wesołego spotkania dzieci otrzymały naklejki  Fundacji ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom oraz zakładki  do książek. Zostały też zaproszone do osobistych odwiedzin naszej biblioteki.

Poprawiony: sobota, 13 maja 2017 12:35

<<  Listopada 2017  >>